• شماره تماس

    09121013111

  • آدرس

     

مشاوره تلفنی خود را مطرح نمایید

مشاوره تلفنی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشاوره تلفنی با وکیل با تجریه، مشاوره تلفنی با وکلا، مشاوره تلفنی

دیه

به صورت تلفنی در ساعت 13:48 توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شد.

مشاوره تلفنی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشاوره تلفنی با وکیل با تجریه، مشاوره تلفنی با وکلا، مشاوره تلفنی

با سلام زن 32 ساله دارای یک فرزند دختر یکساله هستم مدتی است متوجه ارتباط همسرم با یکی از همکارانش شدم (همسرم معاون دانشگاه و اون خانم وکیل دانشگاه و مجرد است.) می دونم به بهانه ماموریت با هم چندین بار سفرهای کوتاه رفتن (شاید هم واقعا ماموریت هم بوده)، با وایبر با هم در ارتباط هستن و همسرم در متن ارسالی به این خانم اقرار به ارتباط کرده، اما با توجه به اینکه طرف مقابل وکیل است بعید می دانم بتوانم مدرک مستدلی از ارتباط آنها پیدا کنم، حالا سوال من این است: آیا در صورت شکایت و تقاضای طلاق، می شود از متن های رد و بدل شده یا مکالمات تلفنی آنها پرینت گرفت و آیا این چیزی را ثابت می کند؟ به این ترتیب آیا می توانم حضانت دخترم را برای همیشه بگیرم؟ (تا 9 سال که خودش انتخاب کند) با این شرایط بهترین کاری که می توانم انجام دهم چیست؟ متشکرم

به صورت تلفنی در ساعت 9:47 توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شد.

مشاوره تلفنی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشاوره تلفنی با وکیل با تجریه، مشاوره تلفنی با وکلا، مشاوره تلفنی

با سلام من درال 87 یک قراداد عادی با شخصی منعقد کردم و بر اساس آن یک ساختمان دو واحدی ساختیم توضیح اینکه در قراداد فی مابین قید گردیده که طبقه دوم در اختیار من و طبقه اول در اختیار شریک من قرا گیرد همجنین در توافق بعمل آمده قرارشد مقداری ازفضای زیر شیروانی برای احداث بنا در اختیار من و فضایی در حیاط برای احداث بنا در اختیار شریک من قرار گیرد .پس ازاتما عملیات ساختمانی و پرداخت جریمه های مترتب به بناهای اضافی شهرداری پایان کار ساختمانی صادر موده و پس از ان صورتمجلس تفکیکی نیز با همان وضعیت از ثبت دریافت گردیده و به امضاء طرفین نیز رسیده حالا برای اخذ سند به دفترخانه مراجعه تا تقسم نامه تهیه نماییم که طرف مقابل از یان امر سر باز زده و بنده هم ناچار به ارایه شکایت شدم قاضی در رای خود مصالحه نامه غیر رسمس را تایید نموده ولی دررای اشاره کرده که حیاط و بام مشاع است و پس از قطعی شدن رای جهت تنظیم سند به دفترخانه معرفی شدیم متاسفانه طرف دعوا با اعمال نفوذ قاضی را متقاعد کرده که رای اصلی اجرا نشود و در قبال تقاضای ازاله و تخریب بنای احداثی در زیر شیروانی را نموده که به نظر قاضی نیز به همین منوال در حال صدور رای م یباشد حالا سوال بنده این است ایا اصولا بنایی که با پرداخت هزینه خلافی در کمیسیون ماده 100 شهرداری بنا شده و در پایان کار ساختمان و صورتمجلس تفکیکی در سند اپارتمان ظبقه دوم قرار گرفته (راه بننای احداثی از داخل واحد دوم با راه پله داخلی است) می شود که تخریب گررد و اصولا پس از صدور رای اول که قطعی شده آیا قاضی همان شعبه می تواند رای خودر اتفسیر کند که منظروم من ازبام چیز دیگری غیر از آن چیزی که در قانون مدنی صراحت دارد می باشد

به صورت تلفنی در ساعت 7:3 توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شد.

مشاوره تلفنی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشاوره تلفنی با وکیل با تجریه، مشاوره تلفنی با وکلا، مشاوره تلفنی

سلام من در حال حریدن زمینی ساحلی هستم که در یک صفحه آن نوشته شده است که رعایت حریم قانونی دریا الزامی است در سند همسایه نوشته شده است که حریم قانونی دریا رعایت شده است که میگوید خودش رفته و گرفته است سوال من این است که این نوشته چقدر مشکل زا است ؟؟ و با توجه به قانون سال 42 و 56 درباره رعایت حریم دریاو پیشرفتگی آب آیا ما باید مقداری از زمین ذکر شده در سند را رها کنیم؟؟ البته صاحب زمین میگوید که این عبارت را در اکثر سندها مینویسند و جدی نیست و عملا با توجه به پیشرفتگی آب در سال 42 همه رعایت کرده اند

به صورت تلفنی در ساعت 20:48 توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شد.

مشاوره تلفنی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشاوره تلفنی با وکیل با تجریه، مشاوره تلفنی با وکلا، مشاوره تلفنی

باسلام من در سال نود ب دلیل نیاز ب پنجامیلیون پول یکونیم دونگ از کارخانه خودرا با شخصی قولنامه کردم و طی یک قولنامه دیگر ان یکونیم دنگ را از ایشان ب مدت هفت ماه اجاره کردم و از انجا ک خریدار پس از پایان مدت اجاره پنجاه تومان خود را میخواست برای تضمین پرداخت ان من یک فقره چک پنجاه میلیونی جهت ضمانت بازخرید یا بازپرداخت ب قولنامه ضمیمه کردم. حالاپس از این مدت من تمام اجاره بها را پرداختم و همچنین نود درصد از ان پنجاه میلیون اولیه ک بابتش چک ضمانت در قولنامه گذاشتم را ب ایشان پرداختم و کل ملک را ب شخص دیگری فروخته ام . از انجایی ک قولنامه را فسخ نکردیم و فقط من یک رسید مبنی بر پرداخت وجه اولیه را ب ایشان دارم ایشان از من شکایت فروش مال غیر وکلاه برداری کرده. لطفا راهنمایی کنید ک ایا این فروش مال غیر محسوب میگردد؟

به صورت تلفنی در ساعت 17:41 توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شد.